Usługi prawne

Obecny poziom rozwoju rynku nieruchomości wymaga od jego uczestników wsparcia przez profesjonalną obsługę prawną. Dzięki współpracy z Adwokaci Diabła, w ramach świadczonych usług, naszym klientom możemy zaproponować kompleksową obsługę prawną.

usługi prawne

Zakres naszych usług to doradztwo na etapie zakupu lub sprzedaży nieruchomościami, zaczynając od dokładnej analizy stanu prawnego nieruchomości, poprzez negocjowanie warunków nabycia lub zbycia nieruchomości, aż do finalnego przygotowywania czy też zaopiniowania projektów umów w tym zakresie.

 

Nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy prawnej we wszelkich cywilno-prawnych i administracyjno-prawnych aspektach procesu inwestycyjnego, obrotu oraz posiadania i wynajmowania nieruchomości.

 

Dla właścicieli nieruchomości (osoby prywatne, spółki) czy wspólnot mieszkaniowych świadczymy usługi doradztwa i obsługi prawnej w procesie użytkowania i wynajmu nieruchomości, czy też w postępowaniach administracyjnych i sądowych w zakresie dotyczącym nieruchomości. W imieniu klientów negocjujemy warunków wynajmu oraz przygotowujemy i opiniujemy umowy najmu lub dzierżawy, uwzględniające specyfikę danej nieruchomości i potrzeby jej właściciela.

 

Dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc we wszelkich kwestiach związanych z gospodarką nieruchomościami takimi jak: podziały nieruchomości, wywłaszczanie, obrót nieruchomościami publicznymi.

 

Więcej informacji na temat kompleksowej obsługi prawnej znajdą Państwo na stronie naszego partnera:
Adwokaci diabla